OTG перехідники

Порівняння товарів (0)

OTG перехідник Remax MicroUSB/USB Silver

rating

99 грн 149 грн

OTG перехідник Remax MicroUSB/USB - пристрій, що дозволяє підключати до смартфону флешку, фотоапарат, принтер та інші пристрої. Remax дарує нам можливість не просто користуватися всіма привілеями такого роду аксесуарів, але і отри..

AUX Apple Lightning to Headphone Jack Adapter

rating

499 грн 719 грн

AUX Apple Lightning to Headphone Jack Adapter - цей адаптер дозволяє підключати пристрої до багатьох додатків, позначених роз'ємом Lightning. Якісний и простий у використанні ! ..

OTG перехідник Remax Type-C/USB Silver

rating

99 грн 149 грн Уточнити на складі

Адаптер Type-C/USB від компанії Remax дозволяє підключати пристрої та аксесуари зі стандартним USB-роз'ємом до пристроїв з портом Type-C. Наприклад, ви можете підключити адаптер Type-C до порту вашого MacBook, щоб підключити каме..

OTG перехідник Remax Type-C/MicroUSB Silver

rating

99 грн 149 грн Уточнити на складі

Адаптер Remax Type-C/microUSB дозволяє підключати до пристроїв, обладнаним новим роз'ємом USB 3.1 Type-C стандартний Micro-USB кабель для підзарядки пристроїв і синхронізації даних. Використовується для підключення MEIZU Mx Pro 5..

OTG перехідник Remax Lightning/MicroUSB Silver

rating

99 грн 149 грн Уточнити на складі

OTG перехідник Remax Lightning/MicroUSB дозволить заряджати і синхронізувати iPhone, маючи всього лиш кабель microUSB, який може бути підключений до телефону через даний перехідник. ..

Позиції з 1 по 5 із 5

Підписка на новини та акції

Ми скоро передзвонимо вам!