Скло

Порівняння товарів (0)

Glass 5D iPhone Xs Max black

rating

249 грн 359 грн

Нове захисне Glass 5D iPhone Xs Max black допоможе більше не думати про удари і можливу появу подряпин на екрані вашого iPhone X / XS. Одним з переваг такого скла є візуальне відчуття його відсутності. Олеофобное покриття запобіга..

Glass 0.26mm iphone XS Max

rating

99 грн 149 грн

Ідеальний захист сенсорного екрану вашого нового iPhone X / XS без найменших змін в функціоналі гарантує захисне скло Захисне скло Glass 0.26mm iphone XS Max. Ця модель - ідеальне поєднання невеликої товщини, високих показників ст..

Захисне скло Rock 0.3мм iPhone 6/6s

rating

235 грн 339 грн

Спеціально загартоване скло Rock являється супер міцним і неймовірно стійким до пошкоджень. Після установки скло покриває всю площу екрана телефону, тим самим забезпечуючи ідеальний захист. Після установки, скло більше не нагад..

Захисне скло Baseus Mirror Glass Film iPhone 7+

rating

399 грн 579 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бореть..

Захисне скло Baseus Mirror Glass Film iPhone 7

rating

379 грн 549 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке боретьс..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 7/8

rating

249 грн 359 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7/8. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке борет..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 7+/8+

rating

259 грн 379 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7+/8+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бор..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 6+/6s+

rating

259 грн 379 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 6+/6s+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бо..

Glass Baseus iphone 6

rating

249 грн 359 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 6/6s. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке боре..

Позиції з 1 по 12 із 131

Підписка на новини та акції

Ми скоро передзвонимо вам!