Скло

Порівняння товарів (0)

Захисне скло Rock 0.3мм iPhone 6/6s

rating

235 грн 339 грн

Спеціально загартоване скло Rock являється супер міцним і неймовірно стійким до пошкоджень. Після установки скло покриває всю площу екрана телефону, тим самим забезпечуючи ідеальний захист. Після установки, скло більше не нагад..

Захисне скло Baseus Mirror Glass Film iPhone 7+

rating

399 грн 579 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бореть..

Захисне скло Baseus Mirror Glass Film iPhone 7

rating

379 грн 549 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке боретьс..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 7/8

rating

249 грн 359 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7/8. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке борет..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 7+/8+

rating

259 грн 379 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 7+/8+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бор..

Захисне скло Baseus 0.2мм iPhone 6+/6s+

rating

259 грн 379 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 6+/6s+. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке бо..

Glass Baseus iphone 6

rating

249 грн 359 грн

Захист екрану виготовлен ​​із загартованого скла і призначен виключно для моделі смартфона Apple iPhone 6/6s. Аксесуар дуже тонкий, і при цьому - неймовірно міцний. На поверхню скла нанесено спеціальне покриття, яке боре..

Позиції з 1 по 12 із 129

Підписка на новини та акції

Ми скоро передзвонимо вам!