Інформація про доставку

 • Самовивіз
  Ви можете самостійно забрати товар на нашому складі. Детальніше
   
 • Доставка по Україні & nbsp; кур'єрською службою Нова пошта
  Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. В день оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення. Вартість доставки Новою поштою становить 40 грн. Ціна доставки при оплаті безготівковим розрахунком включена в підсумкову суму замовлення. При оплаті післяплатою, до підсумкової суми замовлення необхідно додати оплату послуг післяплати для Нової пошти. Вартість послуги післяплати можна дізнатися на офіційному сайті Нової пошти. (Орієнтовна вартість становить & nbsp; 20 грн + 2% від суми підсумкового замовлення).
   
 • Укрпошта
  Доставка по Україні - 11500 відділень. При доставці "Укрпоштою" ваше замовлення буде відправлено на наступний день після замовлення. Доставка "Укрпоштою" займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні "Укрпошта". Вартість послуг Укрпошти з переказу грошей за ваше замовлення становить 1% від суми замовлення, але не менше 5 грн. Отримати замовлення може тільки людина, зазначена в транспортній декларації в якості одержувача. При собі обов'язково мати посвідчення особи. Відстеження відправлень онлайн - мобільний додаток, чат боти, трекінг-сервіс.  

 • Безкоштовна доставка
  При замовленні від 500 грн і оплаті безготівковим розрахунком & nbsp; доставка товарів здійснюється за наш рахунок на будь-який склад кур'єрської служби Нова пошта.

Підписка на новини та акції

Ми скоро передзвонимо вам!